quality, hook, check mark-500950.jpg

از شما ممنونیم

هر وقت زمان انجام وبینار بعدی قطعی شد، به شما اطلاع خواهیم داد.

آنچه در وبینار دریافت خواهید کرد

برنامه‌ریزی یکساله: چگونه در یک سال طبق یک برنامه منسجم و یک روش علمی و جذاب، کتاب انگلیسی بخوانیم، فیلم و دوره انگلیسی ببینیم و مکالمه کنیم؟

✅ اجتناب از 7 خطای بزرگ اصلی یادگیری زبان: 7 اشتباه اصلی وجود دارد که باعث می‌شود زبان‌آموزان حتی بعد از سالها زبان خواندن، نتوانند با اعتماد به نفس انگلیسی حرف بزنند، راحت فیلم و دوره نگاه کنند و سریع کتاب بخوانند.

از کجا شروع کنم؟ گام بعدی چیست؟ چقدر طول می‌کشد تا بتوانم حرف بزنم یا دوره و فیلم ببینم؟

✅ چگونه می‌ ‌توانم لهجه عالی داشته باشم و گوش و شنیدنم را قوی کنم؟

✅ چگونه از سریالها، دوره‌ها، یوتیوب، بازی‌ها، کتابها و منابعی که از طریق اینترنت در دسترس است، هم برای تقویت زبان و هم برای رشد و ارتقای کار و زندگی‌ام استفاده کنم؟ آن هم به روش علمی و هدفمند، طبق یک برنامه گام به گام اصولی.

✅ چگونه در زمان کم و زندگی شلوغ و سخت این روزهای ایران، فقط با 20% زمان، 80% راه یادگیری زبان را طی کنم و پایه زبانم را تقویت کنم؟

5 نباید زبان: کدام کلمات و گرامر و … را نباید بخوانم؟ چه کارهای مضر یا بی‌فایده‌ای را که اکثراً انجام می‌دهند، نباید انجام بدهم؟

✅ چگونه روش علمی و درست را از روشهای بی‌فایده تشخیص دهم؟

✅ بررسی نقص‌های بزرگ موسسات و معلم‌های زبان

✅ چگونه بتوانم کلمات و گرامری که یاد می‌گیرم را در عمل به کار بگیرم؟

مکالمه واقعی: چگونه با یک انگلیسی زبان مکالمه کنم؟ (رایگان و پولی)

✅ بررسی چند مثال واقعی: بررسی نتایج و روش شاگردهای موفق ما که کتاب انگلیسی می‌خوانند، تلفظ عالی بدون لهجه دارند، انگلیسی فکر می‌کنند و با خارجی‌ها صحبت می‌کنند.

✅ بسیاری موضوعات و نکات مهم دیگر

تجربه دیگران با این روش

فلوئنت روشی است که آرزو می‌کنم قبل از این همه تلاش‌ بی‌نتیجه که در زمینه یادگیری زبان‌های مختلف داشته‌ام، آن را می‌دانستم. این روش، یک راهنمای سرگرم‌کننده، درگیرکننده و بدون خستگی است برای یادگیری زبان. آن هم با هک کردن مغز برای آسان کردن این‌کار. نویسنده کتاب “تسلط دائمی”، تمام کارهای سخت یادگیری زبان را انجام داده است. به همین دلیل مخاطبان او می‌توانند، با اجرای این روش لذتبخش، به سرعت بر زبانی که می‌خواهند، مسلط شوند.
نلسون دلیس
قهرمان حافظه امریکا در سالهای ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۴ و
روش Rosetta Stone و روش‌های دیگر را فراموش کنید. به اعتقاد من این، بهترین روش آموزش زبان است. روشی که از به‌روزترین رویکردها و ابزارها استفاده می‌کند و درهمان اول مسیر، تاکید ویژه روی تلفظ صحیح صداها دارد. این روش الزاماً آسان نیست اما بسیار موثرتر از هر روش و راهنمای دیگری است. اگر آماده و جدی هستید، این روش را با تاکید زیاد، توصیه می‌کنم.
درک سیورز
نویسنده، کارآفرین، موسس CDBaby و آهنگساز
به کمک این روش می‌توانید در زمانی کوتاه، هر زبانی را یاد بگیرید و رکورد جدیدی را در زمینه سرعت یادگیری زبان کسب کنید. اگر در جستجوی روشی عملی، بر اساس روش کار مغز هستید که امتحان خود را پس داده باشد؛ دیگر لازم نیست این جستجو را ادامه دهید. این روش همان چیزی است که دنبال آن می‌گردید.
جاش کافمن
کارآفرین و نویسنده پرفروش‌ترین کتاب آمازون
این روش ترکیبی‌ست هوشمندانه از جدیدترین روش‌های یادگیری زبان، آن هم به تنهایی و به کمک اینترنت، برنامه‌های کامپیوتری و کار روی صدا و تلفظ و در زمانی کوتاه. بار دیگر که بخواهم زبانی را یاد بگیرم، از این روش استفاده می‌کنم.
کوین کلی
نویسنده، موسس مجله WIERD و ناشر
روش هوشمندانه و جالب و تقریباً کاملی هست. هیچ نرم‌افزار و یا ابزار یادگیری زبانی به این خوبی نیست.
حسین
مهندس کامپیوتر
روش شما دقیقا آن گمشده ای است که مدت هاست با گروه زبان مدرسه مطرح می کنم
رئیس دانشگاه آزاد و عضو هیئت علمی
دکتر دسترنج
موقع شروع مبتدی بودم، فقط یه سری کلمه میدونستم، اونم معمولا با تلفظ اشتباه و درصد فراموشی بالا. اما الان در تمام مهارتها پیشرفت کردم می‌تونم بگم حدود ۴۰۰۰ کلمه رو با تلفظ درست و بایک مثال و تصویر بلدم با درصد فراموشی پایین. حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد کلمات رو کاملا بلدم. از لحاظ تلفظ به سطح خوبی رسیدم(و برای خودم غیر قابل تصور بوده) و یه جورایی تلفظ رو نقطه قوت خودم میدونم.
مارال
لیسانس مامایی
خیلی خوشحالم از اینکه معلم خوبی مثل تو، مسیر یادگیری رو اینقدر برام روشن و زیبا کرده تا با غلبه بر استرس ها و آشفتگی ها، با دلی آروم از یادگیری و رشد لذت ببرم. تا حالا معلمی به خوبیه تو که اینقدر خوب به جزییات تلاش شاگردهاش توجه کنه و کمکشون کنه نداشتم برای همین بسیار ازت سپاسگذارم.
مهدی
مدیرعامل
پیشرفتی که در اسپکینگ داشتم طوری که بعضی اوقات در مورد موضوعی مشخص بیش از نیم ساعت صحبت میکنم در حالی که قبلا اسپکینگ برای من یه کابوس و رویا بود و نمیتونستم حتی چند جمله سیمپل صحبت کنم! رشدی که در ریدینگ و لیسنینگ داشته ام کاملا محسوس بوده و میتونم تاثیراتش رو هنگام گوش دادن به فایل های صوتی و خوندن مقالات و داستان ها متوجه بشم. همچنین رشد نسبی خوبی که در رایتینگ دارم … همه اینا منو به شور و اشتیاق آورده و باعث شده حتی انگیزم روز به روز بیشتر و بیشتر و اعتمادم به این روش فوق العاده یادگیری و به توانایی ها و پتانسیل خودم افزون تر …
امیر
معلم زبان
سریال دیدن و مناظر بینظیر سریال lost کلی حالم و بهتر کرده یه اتفاق جالب اینکه ترجمه نمیکنم تو ذهنم همون که میشنوم رو میفهمم خیلی جالبه تجربه خوبیه
شیرین
مدرس