دستورالعمل
خواندن روان کتاب یا دیدن فیلم و دوره انگلیسی

به ویژه اگر به خاطر سرعت حرف زدن یا سختی جملات متوجه نمی‌شوید

دوست عزیز، ممنونیم که برای دریافت دستورالعملی با عنوان “راهنمای گام به گام خواندن کتاب و دیدن فیلم و دوره انگلیسی” ثبت نام کردید. تا 10-15 دقیقه دیگر برایتان ارسال خواهد شد. یک sms و پیام واتساپ حاوی لینک هم برایتان ارسال می‌کنیم و در مورد راهکار و دستورالعمل تسلط واقعی بر کلمات صحبت می‌کنیم.

احتمالاً مشکل شما در زمینه یادگیری کلمات انگلیسی نزدیک به وضعیت مصطفی، شاگرد قدیمی ما باشد:

Q

خیلی از افراد چنین وضعیتی دارند. کلمات و گرامر زیاد بلد هستند اما در عمل نمی‌توانند فیلمها یا دوره ها را متوجه شوند یا با سرعت مناسبی و بدون تلاش آگاهانه کتاب بخوانند. زیرنویس فیلم را تا حدودی متوجه می‌شوند اما احساس می‌کنند سریع حرف می‌زنند یا هنگام خواندن کتاب پس از چند پاراگراف خسته می‌شوند چون نمی‌توانند روان و راحت بخوانند.

در ایمیلی که به زودی به دستتان خواهد رسید، در قالب یک ویدئوی 15 دقیقه‌ای گفتیم که یادگیری کلمات و گرامر کافی نیست. برای آنکه تسلط لازم را روی دو مهارت شنیدن و خواندن داشته باشیم، باید تمرینها و کارهای خاصی را انجام بدهیم.

اما مهارت خواندن و شنیدن فقط دو قطعه از پازل زبان هستند. قطعات دیگر را چکار کنیم؟ ایا روی پایه زبان به درستی کار کردیم یا ضعف پایه ریشه اصلی مشکل ماست؟  آیا روش و برنامه شفافی برای تمام قطعات این پازل و مسیر کلی زبان داریم؟

icon About

برنامه‌ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی در یک هفته

معلم زبان خود شوید؛ در یک هفته

برای تسلط واقعی بر زبان باید برنامه و راهکار جامعی داشته باشیم که دقیقاً به ما بگوید چه زمانی، چه کارهایی را به چه روشی انجام دهیم.

ما بر اساس هفت سال تجربه و مطالعه‌ی منابع معتبر شناخته شده، چنین برنامه‌ای را طراحی کرده ایم.

اگر می‌خواهید ببنید یک برنامه و سیستم گام به گام یادگیری زبان باید چگونه باشد، روی دکمه زیر کلیک کنید:

این دوره را می توانید در یک هفته (هر روز نیم ساعت) دنبال کنید. پس از یک هفته می‌توانید بر اساس اصول علمی، برای تقویت زبانتان، برنامه‌ریزی بلندمدت انجام دهید.