درباره هیوا شم

هیوا شم، مدیر و موسس سایت ایران فلوئنت هستم. در ده سال گذشته به هزاران شاگرد زبان یاد داده‌ام (از کشورهای مختلف مانند ایران، آمریکا، استرالیا و .. در سطوح مختلف از مبتدی گرفته تا معلم و کارشناس زبان)

همچنین در سالهای گذشته، با دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه کمبریج و دانشگاه شینشو ژاپن و موسساتی مانند لانگمن مکاتبه داشته‌ام و با صاحب‌نظران و اساتید حوزه زبان و یادگیری، مانند اساتید دانشگاه میشیگان، موسسه لانگمن، دانشگاه ویکتوریا و مراجع و اشخاص مطرح این حوزه تعامل داشته‌ام.

بر اساس این تعاملات، تجربیات و مطالعات به افراد یاد می‌دهم که چگونه بر اساس یک برنامه منسجم و روش علمی و جذاب، زبان را به صورت واقعی برای کتاب خواندن، فیلم و دوره دیدن و مکالمه یاد بگیرند.

نظر بزرگان درباره این روش

نلسون دلیس
نلسون دلیسقهرمان حافظه امریکا در سالهای ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵
ادامه مطلب
تسلط دائمی” روشی است که آرزو می‌کنم قبل از این همه تلاش‌ بی‌نتیجه که در زمینه یادگیری زبان‌های مختلف داشته‌ام، آن را می‌دانستم. این روش، یک راهنمای سرگرم‌کننده، درگیرکننده و بدون خستگی است برای یادگیری زبان. آن هم با هک کردن مغز برای آسان کردن این‌کار. نویسنده کتاب “تسلط دائمی”، تمام کارهای سخت یادگیری زبان را انجام داده است. به همین دلیل مخاطبان او می‌توانند، با اجرای این روش لذتبخش، به سرعت بر زبانی که می‌خواهند، مسلط شوند.
گری مارکوس
گری مارکوسروانشناس شناختی و نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز، Guitar Zero
ادامه مطلب
یک راهنمای بسیار هوشمندانه و کاملاً مدرن برای آموزش زبان جدید. کتاب Fluent Forever به شما انگلیسی، فرانسوی یا زبان دیگری را یاد نمی‌دهد. اما نحوه یادگیری هر زبانی که قصد یادگیری آن را دارید، یاد می‌دهد. آن هم به روشی سریعتر و اثربخش‌تر از روش‌های دیگر. اگر می خواهید به یک زبان جدید مسلط شوید، با این کتاب شروع کنید.
کوین کلی
کوین کلینویسنده، موسس مجله WIERD و ناشر
ادامه مطلب
این کتاب ترکیبی‌ست هوشمندانه از جدیدترین روش‌های یادگیری زبان، آن هم به تنهایی و به کمک اینترنت، برنامه‌های کامپیوتری و کار روی صدا و تلفظ و در زمانی کوتاه. بار دیگر که بخواهم زبانی را یاد بگیرم، از این کتاب استفاده می‌کنم.
جاش کافمن
جاش کافمننوسینده پرفروش‌ترین کتاب "بیست ساعت اول، چگونه هرچیزی را یاد بگیریم"
ادامه مطلب
به کمک این کتاب می‌توانید در زمانی کوتاه، هر زبانی را یاد بگیرید و رکورد جدیدی را در زمینه سرعت یادگیری زبان کسب کنید. اگر در جستجوی روشی عملی، بر اساس روش کار مغز هستید که امتحان خود را پس داده باشد؛ دیگر لازم نیست این جستجو را ادامه دهید. این کتاب همان چیزی است که دنبال آن می‌گردید.
درک سیورز
درک سیورزنویسنده، کارآفرین، موسس CDBaby و آهنگساز
ادامه مطلب
روش Rosetta Stone و روش‌های دیگر را فراموش کنید. به اعتقاد من این، بهترین روش آموزش زبان است. روشی که از به‌روزترین رویکردها و ابزارها استفاده می‌کند و درهمان اول مسیر، تاکید ویژه روی تلفظ صحیح صداها دارد. این روش الزاماً آسان نیست اما بسیار موثرتر از هر روش و راهنمای دیگری است. اگر آماده و جدی هستید، این روش را با تاکید زیاد، توصیه می‌کنم.
کوین چن
کوین چنموسس سایت معروف italki.com در زمینه آموزش زبان
ادامه مطلب
چه کتاب عالی… گابریل واینر، نویسنده کتاب”تسلط دائمی“، ما را در سفر شخصی یاگیری زبان، همراه خود می‌برد. این روش او که نتایج آن اثباتی است بر موثر بودن آن، روی سه اصل تلفظ صحیح، اجتناب از ترجمه و استفاده مداوم از روش یادگیری تکرار مبتنی بر فاصله تمرکز دارد. همچنین روشهای خاص زیادی را یاد می‌دهد تا آنچه را که یاد گرفته‌ایم دیگر فراموش نکنیم. اگر واقعاً مصمم هستید که یک زبان جدید را یاد بگیرید-تاکید می‌کنم اگر مصمم هستید- این کتاب را توصیه می‌کنم.
ملانی پینولا
ملانی پینولا نویسنده LIfehacker.com
ادامه مطلب
“تسلط دائمی” چیزی بیشتر از غلبه بر چالش یادگیری یک زبان جدید است. این روش یک نقشه بازی مشخص را به ما نشان می‌دهد در مورد اینکه چگونه یاد می‌گیریم و اطلاعات را به حافظه می‌سپاریم. از همان اول کتاب، بی‌صبرانه منتظر شروع تکنیک‌های آن و منابع زیادی بودم که در اختیار ما می‌گذارد. سبک نوشتن کتاب، هوشمندانه و غیر رسمی است و مخاطب را با خود همراه می‌کند و این باعث می‌شود که از خواندن آن لذت ببریم. اگر تا الان، خواسته‌اید که به یک زبان جدید، تسلط پیدا کنید، به خود لطف کنید و این روش را شروع کنید!
کارن سیمرینگ
کارن سیمرینگنویسنده مجله Scientific American Mind
ادامه مطلب
هرگز تا الان، چنین روش آموزشی را ندیده‌ام. برای آموزش زبان یا هرچیز دیگری. روشی که به صورت کامل تمام دانش علمی ما از نحوه عملکرد حافظه را به کار می‌گیرد. الان متوجه شده‌ام که چرا تلاش‌های گذشته من در زمینه یادگیری زبان‌های دیگر مثل آلمانی و اسپانیایی به جز در حد حفظ کردن تعدادی لغت، به جایی نمی‌رسیدند. الان قصد دارم دوباره این کار را- به کمک این روش- شروع کنم. “تسلط دائمی“، یک رژیم یادگیری سرگرم‌کننده و شخصی است که به سادگی و با سرعت، مهارت حرف زدن به یک زبان جدید را در مغز شما می‌کارد. نویسنده هم در تمام طول مسیر، شما را سرگرم نگه می‌دارد. تاکنون برای به چالش کشیدن ذهن خود، آنقدر هیجان نداشته‌ام.
جی هانریش
جی هانریشنویسنده کتاب پرفروش Thank You for Arguing and Word Hero
ادامه مطلب
اگر DNA استیو جابز و ارسطو را ترکیب کنید و آموزش به روش مهندسی و خوانندگی اپرا را به آن اضافه کنید، به گابریل واینر می رسید. کسی که یک سیستم هوشمندانه و خلاقانه را نه تنها برای یادگیری زبان جدید، بلکه برای یادگیری هر چیزی طراحی کرده است. آن هم به شکلی خودآموز و لذتبخش.
آیلن ستوانز
آیلن ستوانزمترجم، معلم، شخصیت تلویزیونی و نویسنده کتاب Dictionary Days
ادامه مطلب
این کتاب یک جعبه‌ابزار بسیار سرگرم کننده است برای کمک به یادگیری زبان. یک زبان جدید را انتخاب کنید و شروع کنید. زنده باد گابریل واینر!
--The Chicago Tribune
--The Chicago Tribuneروزنامه آمریکایی
ادامه مطلب
این روش موسوم به “تسلط دائمی“، روشی‌ست سرگرم‌کننده برای هرکسی که می خواهد رازهای یادگیری زبان را به صورت ساده، عامیانه و بدون استرس کشف کند. اینکه چقدر کم زمان دارید هم مهم نیست!
قبل
بعدی